Pro sezónu 2017 jsme pro Vás připravili speciální nabídku vybraných bazénů včetně veškerých zemních, výkopových a stavebních prací za zvýhodněné ceny!

V ceně bazénu jsou tyto položky:

  • Bazén Lipno – granitová povrchová úprava
  • Polyuretanový nástřik – tepelná izolace
  • Podkladový polystyren-deska 250x120x5
  • Filtrační zařízení 6 m3/h
  • Skimmer AS 45x24cm s úkosem
  • Tryska cirkulační
  • Filtrační písek
  • Armatury a flexibilní potrubí
Výkopové a zemní práce 33 760 Kč
Nákup Betonu a štěrku47 512 Kč
Doprava betonu a štěrku16 346 Kč
Ostatní materiál – nákupy16 121 Kč
Skládkovné 0 Kč
Celkem169 344 Kč
Cena bazénu Lipno100 102 Kč
Celkem za bazén a práce269 446 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Dodatek k rozpočtu speciální nabídky

V rozpočtu nejsou započítány tyto položky:
Technologická šachta a zemní práce s ní spojené, skládkovné, montáž, zastřešení bazénu, dlažba kolem bazénu a její položení.
Veškerá doprava je počítána koeficienty, které počítají se vzdáleností padesát kilometrů od provozovny firmy a s betonárkou a skládkou vzdálenou do deseti kilometrů od místa vykonání díla.

Konečný rozpočet Vám bude zpracován po osobním setkání a zmapování místa pro zhotovení díla.

Model Lipno je typem menšího bazénu, ale nabízí instalaci mnoha zajímavých doplňků. Je vhodný pro zapuštění v malém pozemku. Užijte si léto na plno. Zvolna stupňované schodiště vás bezpečně uvede do vody a zároveň poslouží jako pohodlné sezení. Možné je doplnění o perličkovou lázeň.
Obvod bazénu lemuje pochozí plocha. Tento límec zvyšuje bezpečnost a usnadňuje řešení obložení venkovní plochy kolem vody.

Rozměry:

Délka: 5.20 m
Šířka:3.00 m
Hloubka:1.15 m
Objem vody:10 m3

Ke stažení:

Technické podmínky
Nákres

Využijte naší doplňkové výbavy a vytvořte si z bazénu domácí wellnes, tréninkové centrum, místo stvořené k relaxaci.

Perliükov† lavice_05_02

Dopřejte si perličkovou lázeň v prostoru schodiště bazénu, kdy jsou ve vodě vytvářeny vzduchové perličky s masážním efektem. Perličková lázeň je relaxační procedurou vhodnou i pro děti. Má pozitivní vliv na krevní oběh, uvolňuje svalstvo, tiší bolest kloubů, pozitivně působí na psychiku.

Protiproud_02_01

Pro možnost rekreačního i kondičního plavání ve vašem bazénu instalujeme výkonné protiproudy, u kterých je možná regulace výkonu dle Vašich potřeb. Plavání je jednou z nejzdravějších sportovní aktivit, užijte si ji tedy i ve svém bazénu.

Vhodně zvolené rozmístění masážních trysek, poháněných výkonným čerpadlem Vám poskytne příjmenou hydromasáž. Ta je prováděna silným proudem vody s jemným přídavkem vzduchu, která má za následek prokrvení pokožky a celého těla. Působí příznivě na problémy s páteří a svalstvem, působí příznivě na celulitidu.

Slapy_G01_v_01_01

Zažijte atmosféru, kterou Vám nabídne v teplých večer osvětlený bazén. Venkovním osvětlením jej nelze nahradit, prosvětlená vodní hladina vás svou atmosférou vybízí k příjemnému posezení u bazénu i ve večerních hodinách.